Bagażniki Łódź

Bagażniki

 

BagażnikiProwadzimy sprzedaż bagażników samochodowych.

 

Bagażniki bazowe

Thule na reling

Bagażnik bazowy to poprzeczne belki mocowane na dachu samochodu. Stanowią one podstawę do montażu bagażników typu box dachowy, uchwyt rowerowy czy kosz na bagaże. Belki w bagażnikach bazowych występują w odmianach stalowych i aluminiowych. Stalowe – tańsze, cechują się prostokątnym przekrojem – są głośniejsze od aerodynamicznych belek aluminiowych o eliptycznym profilu.

 • Dachy standardowe
 • Dachy z mocowaniami fabrycznymi
 • Dachy z rynienkami
 • Dachy z relingami (również zintegrowanymi)
 • Dachy z listwami z rowkiem T

Uchwyty rowerowe

Uchwyty i bagażniki rowerowe

Oferujemy szeroką gamę bagażników rowerowych – uchwytów na rower na dach auta, bagażniki rowerowe na hak holowniczy, na tylną klapę samochodu. Atrakcyjne ceny – polska produkcja. Bagażniki dachowe na rowery.

 

 

 

Kosze bagażoweKosz bagażowy

Kosz bagażowy służy do przewożenia ładunku na dachu samochodu wyposażonego w belki poprzeczne (bagażnik bazowy). Łatwy i szybki montaż. Nieograniczona ilość zastosowań. Uniwersalny sposób na transport wielu bagaży bez ponoszenia wysokich kosztów boxa dachowego. Zobacz zdjęcia i dostępne wymiary…

 

Wypożyczalnia boxów dachowych

Wypożyczalnia bagażników Łódź. Jeśli nie chcesz od razu kupować boxa, nie masz gdzie go przechowywać – wypożyczalnia jest atrakcyjną alternatywą. Oferujemy wiele rozmiarów i wzorów. Wypożyczamy boxy już od 10 zł za dobę.

 

Boxy dachoweBox dachowy

Nowoczesny bagażnik dachowy – autobox – to doskonałe uniwersalne rozwiązanie znacznie powiększającym przestrzeń bagażową samochodu. Łatwość montażu, wygoda użytkowania, estetyka, dobre właściwości aerodynamiczne – to cechy nowoczesnych boxów dachowych. Zapraszamy do naszego sklepu, doradzimy przy wyborze i pomożemy zamontować taki bagażnik – Boxy dachowe Łódź. Zapraszamy również do naszej wypożyczalni boxów.

 

Akcesoria do bagażników

 • Zapórki do przewożenia dużych, długich przedmiotów na belkach (kpl. 4 szt.)
 • Gałka na klucz zabezpieczająca do bagażniku rowerowego
 • Cybanty i obejmy do bagażników
 • Wzmocnienie boxa,
 • Plastikowe części uchwytów rowerowych,
 • Metalowe części bagażników rowerowych.

Zapórki do bagażu na belkiGałka zamykana na kluczAkcesoria do uchwytu rowerowegoObejmaAkcesoria do bagażników dachowychCybant małyCybant małyCybant dużyCybant dużySzerokości blaszek montażowych do bagażnikówSzerokości blaszek montażowych do uchwytów rowerowychAdapter do bagażników stalowych na wsuwki

Pasy mocujące

Polecamy ponadto wytrzymałe pasy transportowe jako doskonałe zabezpieczenie większego bagażu w boxie.

Uchwyty narciarskie

Bagażniki samochodowe na narty. Zapinki do nart.

Uchwyt do nart - na dachUchwyt do nart - na dach

Uchwyty magnetyczne

Oferujemy mocowania magnetyczne dla taxi, nauki jazdy, na narty – bagażnik magnetyczny.

Uchwyt magnetyczny