Odblaski medyczne

Oferujemy odblaski do wszycia w odzież dla służb ratowniczych i medycznych (napisy, taśma, eskulap).

Odblaski cechują się wysokim współczynnikiem odbijania światła.

Stosowany na ubiorach:

  • Lekarzy,
  • Ochrony,
  • Policji i Straży Miejskiej,
  • Ratowników medycznych,
  • Pogotowia ratunkowego,
  • I innych.

Ponadto w naszej ofercie znajdują się opaski (czarne gumowe oraz pomarańczowe sztywne) zapinane na rzep z wszytymi odblaskami. Idealne na ramię do każdego ubioru. Wszystkie nasze napisy możesz zamówić również z repem do mocowania do np. bluzy.

Oto dostępne napisy – POLICJA, STRAŻ MIEJSKA, STRAŻ GMINNA, OCHRONA, KIEROWCA, LEKARZ, PIELĘGNIARKA, PIELĘGNIARZ, RATOWNICTWO MEDYCZNE, RATOWNIK, RATOWNIK MEDYCZNY.

Zapraszamy do sklepu internetowego gdzie zapoznasz się z ofertą odblasków dla służb ratowniczych.

Gadżety/akcesoria odblaskowe będące w naszej ofercie – nie stanowi środka ochrony indywidualnej w rozumieniu
rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21.12.2005r. Jedynie kamizelki odblaskowe stanowią środek ochrony indywidualnej w myśl ustawy.

Odblaski medyczneOdblaski medyczneOpaski medyczne na gumieOpaski medyczne rzepoweBluza ratownika z rzepowymi odblaskamiBluza ratownika z rzepowymi odblaskamiBluza ratownika z rzepowymi odblaskamiPolicjaStraz MiejskaOchronaOpaska na ramie ratownictwo medyczneOdblask na ramie ratownictwo medyczne

Polecamy ogromny wybór naszywek – nie tylko medycznych!
Naszywki medyczne różne wzory ŁódźNaszywki medyczne różne wzory ŁódźNaszywki medyczne różne wzory Łódź

Naklejki „Ratownictwo Medyczne”

Poza emblematami do przyszywania na odzieży, w naszym asortymencie pojawiły się naklejki z logo Ratownictwa Medycznego. Idealne na ambulans, walizkę ze sprzętem, sprzęt medyczny. Dostępne średnice naklejek: 10, 20, 30 cm.

Naklejka Ratownictwo Medyczne - średnica 10cmNaklejka Ratownictwo Medyczne - średnica 20cmNaklejka Ratownictwo Medyczne - średnica 10cmNaklejki Ratownictwo Medyczne