Poznaj siatki

Praktyczne rozwiązania do bagażników

Siatka podłogowa

Siatka mocowana do uchwytów umiejscowionych w podłodze lub tuż nad nią. Włożysz pod nią zarówno codzienne zakupy, jak i mniejsze bagaże, zapewniając im stabilność podczas jazdy.

Szybko okaże się niezastąpionym elementem przestrzeni ładunkowej, dzięki którym uporasz się z ciągłym przesuwaniem się przedmiotów w czasie podróży lub ich wypadaniem przy otwieraniu bagażnika.

Siatka na rzep

Uniwersalna siatka do wszystkich bagażników, w których jest możliwość przymocowania rzepa. Doskonała na drobne przedmioty, zarówno wożone na stałe (apteczka, olej), jak i sezonowo (skrobaczka, odmrażacz).

Zawieszona na bocznej ścianie bagażnika nie zajmuje wiele miejsca, jednocześnie gwarantując nowe możliwości uporządkowania przedmiotów.

Organizer CargoBag™

Użyteczne kuferki wykonane z kodury to pojemny element wyposażenia, w którym ukryjesz większość drobiazgów.

Dzięki podszyciu rzepem możesz połączyć CargoBag™ z tapicerką, a w razie potrzeby zabierzesz go ze sobą dzięki poręcznemu uchwytowi.

To produkt bardzo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

Organizer CargoBag 15.6

Autorzep

Prosta w montażu taśma na rzep pozwalająca unieruchomić apteczkę, gaśnicę oraz zapasowe płyny samochodowe. Dzięki sporemu wyborowi długości oraz kolorów Autorzep staje się uniwersalnym akcesorium, które łatwo dopasujesz do dowolnego typu auta.

Torby samochodowe

Siatka-torba to praktyczny gadżet możliwy do zawieszenia między zagłówkami przednich siedzeń lub w poprzek bagażnika. Ułatwia utrzymanie porządku w kokpicie, jak i przestrzeni ładunkowej. Zamocowanie torby samochodowej tuż przy klapie bagażnika likwiduje problem dalekiego sięgania po bagaże.

Znakomicie nadaje się do przechowywania zakupów.

Uchwyty gaśnicy

Znajdź najlepsze miejsce dla gaśnicy w swoim samochodzie. Z naszym uchwytem w szybki i nieinwazyjny sposób zamontujesz ją w bagażniku. Zyskasz nie tylko dodatkową przestrzeń, ale również pewność, że w razie pożaru gaśnica będzie łatwo dostępna.

Certyfikacja TÜV

Nasze produkty zostały sprawdzone co potwierdza uzyskanie certyfikatu TÜV NORD Polska Sp. z o.o. o numerze 0000100556.

Spełniają one wymagania określone w Programie Oceny nr PS/PO1/133/07062022 i kwalifikują się do nadania znaku PRODUKT SPRAWDZONY.