Torba do bagażnika

Naprawdę wygodne i pojemne rozwiązanie

Torba do bagażnika

Nasza torba to pionowa siatka, którą zawiesisz w poprzek lub wzdłuż bagażnika na specjalnych uchwytach standardowo umieszczanych przez producenta samochodu. Jeśli jednak Twoje auto ich nie posiada, łatwo zamontujesz je na zagłówkach tylnych foteli.

Torby do bagażnika służą do sprawnej organizacji przestrzeni, tworzą dodatkowe miejsce na przewożone towary. Założone tuż przy klapie ułatwią sięganie po najpotrzebniejsze produkty oraz zakupy, jednocześnie zabezpieczą je przed przesuwaniem się podczas podróży.

Mogą być także montowane w głębi lub pośrodku bagażnika, celem wydzielenia przestrzeni. To rozwiązanie docenią zwłaszcza posiadacze pojazdów o dużej ładowności, w których sięganie po przewożone przedmioty bywa problematyczne.

Torba-siatka dostępna jest w wielu rozmiarach, co pozwoli Ci łatwo dopasować ją do swoich potrzeb. Możliwy jest również wybór produktu z bardzo drobnym oczkiem (technologia Nano-netX) do przewożenia mniejszych przedmiotów.

Dobierz odpowiednią torbę

Przed zamówieniem torby-siatki, zmierz rozstaw między uchwytami oraz ich odległość od podłogi. Następnie wybierz produkt odpowiadający wymiarom lub mniejszy o 10 cm.

Masz wątpliwości? Z chęcią pomożemy! Wyślij do nas pomiar oraz zdjęcie bagażnika, a my dobierzemy pasującą torbę – Napisz do nas.