Siatka na rzep

Dodatkowa przestrzeń w bagażniku

Siatka na rzep

Praktyczny i uniwersalny gadżet samochodowy pozwalający utrzymać porządek w każdym bagażniku w którym „trzyma się rzep”. Zaletą siatek na rzep jest wyjątkowo prosty montaż, który wymaga jedynie dociśnięcia produktu do bocznej ściany bagażnika.

Siatka na rzep jest świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących dodatkowych przestrzeni. Pozwala stworzyć schowki, o których nie pomyślał producent auta. Daje to kierowcom dużą swobodę w kreowaniu przydatnych rozwiązań. To banalny sposób na pełne wykorzystanie wszystkich zakamarków bagażnika.

Od teraz znalezienie miejsca na skrobaczki, zapasowy olej, narzędzia czy gaśnicę nie sprawi Ci już żadnych problemów.

Siatka-płotek czy siatka-kieszeń? Podpowiadamy co wybrać

Siatka w formie płotka z dwóch stron zakończona jest rzepami – skorzystasz z tego rozwiązania, mocując po boku bagażnika elementy stojące na podłożu. Mogą to być np. płyny samochodowe o większej pojemności. To świetny sposób na wykorzystanie wnęk przy nadkolach.

Do mniejszych przedmiotów polecamy siatki w formie kieszeni z trzech stron otoczonej rzepem. Możesz ją zamocować na górnej części bocznej ściany, w ten sposób zaoszczędzisz przestrzeń znajdującą się pod nią. Większość naszych Klientów wybiera to rozwiązanie.

Płotek oraz kieszeń są znakomitym uzupełnieniem siatek podłogowych. Siatki są dostępne w wersjach z dużym, jak i drobnym oczkiem – technologia Nano-netX ułatwia przewożenie niewielkich przedmiotów.