Uchwyty gaśnicy, trójkąta

Polecamy różne uchwyty gaśnicy naszej produkcji, które w szybki i bezinwazyjny sposób unieruchomią gaśnice w pożądanym miejscu, gdzie trzyma się taśma typu rzep.

Uchwyt na gaśnicę – model standardowy

Najprostsza z wersji uchwytu, obejmuje większość kilogramowych gaśnic dostępnych na rynku, unieruchamiając ją za pomocą dużej powierzchni ostrej części rzepa.

Uchwyt gaśnicy standardUchwyt gaśnicy standard - wymiaryUchwyt gaśnicyUchwyt gaśnicy

Uchwyt na gaśnicę – wersja Lux

Ulepszona wersja modelu standardowego – posiada obejmy wyposażone w część gumową, co zwiększa elastyczność produktu. Dzięki temu zakładanie i zdejmowanie uchwytu jest prostsze. Co więcej dzięki elastyczności, uchwyt można użyć z powodzeniem na butelce, termosie czy kubku termicznym – doskonały sposób na unieruchomienie tych przedmiotów w wygodnym dla nas miejscu.

Uchwyt gaśnicy - wersja LuxUchwyt gaśnicy - wersja Lux - wymiaryUchwyt na gaśnicyUchwyt gaśnicy na butelce
Uchwyt gaśnicy na kubkuUchwyt gaśnicy w bagażnikuUchwyt gaśnicy w aucie

Uchwyt gaśnicy i trójkąta

Najbardziej rozbudowany z naszych produktów. Pozwala na jednoczesne przymocowanie zarówno gaśnicy samochodowej, jak i trójkąta ostrzegawczego. Elastyczne opaski uchwytu oraz wykonane z gumy miejsce montażu trójkąta czynią uchwyt niezwykle uniwersalnym. Pasuje do większości typów trójkątów i gaśnic.

Uchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczegoUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego - wymiaryUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczegoUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego z trójkątemUchwyt z gaśnicą i trójkątemUchwyt z gaśnicą i trójkątemUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego w bagażnikuUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego w bagażnikuUchwyt gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego w bagażniku